Три дні на вбивство

Три дні на вбивство (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Три дні на вбивство» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Три дня на убийство / 3 Days to Kill

У центрі сюжету трилеру «Три дні на вбивство» – життя Ітана Раннера (Кевін Костнер). Усе своє життя він пропрацював агентом секретних служб та з радістю пішов би на пенсію, аби мати можливість більше часу приділити рідним. Раптово він дізнається про смертельний недуг, справитися з яким допоможуть вчені з лабораторій ФБР. Одна лише ін’єкція нового препарату повертає його здоров’я. Ось тільки ціна такого здоров’я виявляється занадто високою. Від Ітана вимагають виконання складних завдань, під час яких доводиться постійно ризикувати життям, яке й без того висить на волоску. Крім того, у житті героя починають відбуватися дивні речі, адже препарату властива побічна дія – галюцинації.

Бойовик «Три дні на вбивство» створено талановитою командою – режисером МакДжи («Ми – одна команда», «Значить, війна») та сценаристом Люком Бессоном («Леон», «П’ятий елемент»», «Блакитна безодня»). Зйомки проходили на території Європи – у Франції та Сербії. Головну чоловічу роль довірили Кевіну Костнеру. Більш відомий за своїми акторськими роботами («Охоронець», «Досконалий світ»), дві премії «Оскар» він отримав за кращу режисуру та кращий фільм («Той, що танцює з вовками»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Кевін Костнер, Ембер Херд, Хейлі Стайнфелд, Коні Нільсен, Скотт Берн, Ріхард Заммель
Режисер
МакДжи
Сценарій
Люк Бессон, Аді Хасак
Прокат
З 10 квітня 2014 по 30 квітня 2014
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
14 років