Астрал на вулицi Арлетт

Астрал на вулицi Арлетт (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Астрал на вулицi Арлетт» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Астрал на улице Арлетт / 388 Arletta Avenue

Вам ніколи не здавалося, що хтось спостерігає за вашим життям? Вдома, на роботі або просто в громадських місцях? Цей фільм розповість про одну з таких історій, коли герої не підозрювали, що їх особисте життя це всього лише гра. Джеймс і Емі Дикин жили не знаючи турбот, а в цей час за парою пильно спостерігав невідомий. Він розставив по всій квартирі героїв камери, за допомогою яких ... Навіть маніпулював їх особистим життям. Коли Емі пропадає, її чоловік не знає що робити і кого звинувачувати - йому потрапляє до рук запис, в якій його улюблена як-ніби продовжує жити далі. У спробах дізнатися істину, герой пробивається крізь нерозуміння правоохоронних органів і власний психоз.

"Астрал на вулицi Арлетт" всього лише третій повнометражний фільм канадського режисера Рендолла Коула. Перед цим він працював у себе на батьківщині, в Канаді. На головну роль був запрошений Нік Стал, якого багато хто знає за ролями в картинах "Людина без обличчя" (1993), "Термінатор 3: Повстання машин" (2003) і серіалу "Карнавал". Знімаючи фільм за власним же сценарієм, Рендолл Коул надихався трилерами Альфреда Хічкока, так само поміщаючи героїв в таке середовище, коли саспенс і безвихідність ситуацій штовхає їх на певні вчинки, багато з яких ведуть до руйнівних наслідків. У самій подачі фільму простежуються хай і не явні, але нотки таких фільмів, як "Солом'яні Пси" і "Забавні ігри". У той же час сама техніка зйомки і її подача нагадують франшизу "Паранормальне явище".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Канада
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
трилер
В головних ролях
Нік Стал, Міа Кіршнер, Девон Сава, Аарон Абрамс, Шарлотта Салліван, Кріста Бріджес, Грехем Еббі, Джеррі Ді, Кайл Лабайн, Деніел Левек
Режисер
Рендолл Коул
Сценарій
Рендолл Коул
Прокат
З 20 червня 2013
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
16 років