47 ронін

47 ронін (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «47 ронін» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

47 ронинов / 47 Ronin

«47 ронін» - це відважні бійці, колишні самураї, яким вже нема чого втрачати, крім свого життя. Ронінами у Японії ставали самураї, які не змогли вберегти свого володаря від смерті. Заради того, аби помститися кривднику, воїни збираються разом. Їх сили були б нікчемними без Кая (Кіану Рівз) – таємничого напівкровки, самотнього та зрадженого усіма. Визволивши його з рабства, колишні самураї готуються до самого страшного бою у своєму житті.

«47 ронін» - вже сьома спроба екранізувати японське сказання про сміливців, які знаючи про неминучу загибель не побоялися йти у нерівний бій. Кладовище, на якому пліч-о-пліч поховані легендарні самураї, і нині являється місцем для поклоніння. Сюжет про їх подвиг настільки популярний у Японії, що перші театральні постановки, що розповідають про них, з’явилися вже через 2 тижні після їхньої загибелі. Роніни надихали на створення п’єс та написання картин. Для голлівудських постановників це перша спроба перенести історію на екран. Для максимальної достовірності на усі другорядні ролі було запрошено японців. Керуючись повагою до більшості акторів, усі зйомки проводили спершу японською мовою, а вже потім англійською.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Кіану Рівз, Рінко Кікуті, Хіроюкі Санада, Кері-Хіроюкі Тагава, Таданобу Асано, Йорік ван Вагенінген
Режисер
Карл Рінш
Сценарій
Кріс Морган, Хуссейн Аміні, Уолтер Хамада
Прокат
З 26 грудня 2013
Тривалість
127 хв.
Вікові обмеження
14 років