На глибині 6 футів (16+)

На глибині 6 футів (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «На глибині 6 футів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

На глубине 6 футов / 6 Below: Miracle on the Mountain

Головний герой фільму Ерік ЛеМарк (Джош Хартнетт) в минулому був успішним хокеїстом, виступав на Олімпійських іграх. Але професійна кар'єра закінчилася, а разом з нею шкереберть пішло життя. Єдине, що він по-справжньому любив – це кататися на сноуборді. Одного разу, проігнорувавши попередження рятувальників про бурю, що насувається, він вирішив спуститися з гори. Це рішення обернулося трагедією. Ерік заблукав. Рятувальники знайшли його лише на восьмий день.

Драматичний трилер «На глибині 6 футів» заснований на реальних подіях. Учасник Олімпійських ігор 1994 року в складі збірної Франції Ерік ЛеМарк загубився в горах в 2004 році. Він дивом вижив, попри те, що провалився в гірську річку і не мав із собою запасів їжі. ЛеМарк харчувався шишками і спав у виритих в снігу печерах. Йому належить рекорд по тривалості виживання в таких умовах. В наслідок отриманих травм ЛеМарку ампутували обидві ноги.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, трилер
В головних ролях
Джош Хартнетт, Міра Сорвіно, Сара Дюмон, Джейсон Коттл, Остін Р. Грант
Режисер
Скотт Во
Сценарій
Медісон Тернер
Прокат
З 26 жовтня 2017, орієнтовно по 08 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
16+