На гребені хвилі

На гребені хвилі (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «На гребені хвилі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

На гребне волны / Point Break

Один за іншим відбуваються злочини, мотиви яких складно пояснити з точки зору звичної логіки. Та й спосіб виконання вражає. Агент ФБР Джонні Юта (Люк Брейсі) висуває свою версію. Він вважає, що злочинці – це команда любителів екстремальних видів спорту. Для них не так важлива нажива, як сам процес і пов'язані з ним ризики. Аби викрити банду, Юта повинен потрапити до неї і стати одним цілим з екстремалами.

Бойовик «На гребені хвилі» – це ремейк однойменного фільму 1991 року. Режисером картини, що вийшла 24 роки тому, стала оскароносна Кетрін Бігелоу («Повелитель бурі»). Цього разу за історію взявся Еріксон Кор («Подолання») після майже десяти років перерви. На роль лідера злочинного угруповання претендував Джерард Батлер, однак дісталася вона Едгару Раміресу. Зйомки почалися в Австралії влітку 2014 року і проходили в десяти країнах світу. Прем'єра картини переносилася двічі і має відбутися 25 грудня 2015.

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2015
Країна
США, Китай, Німеччина
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Люк Брейсі, Едгар Рамірес, Тереза Палмер, Рей Уїнстон, Джеймс ЛеГрос, Делрой Ліндо
Режисер
Еріксон Кор
Сценарій
Курт Віммер, В. Пітер Айліфф, Рік Кінг
Прокат
З 24 грудня 2015 по 20 січня 2016
Прем'єрний період до:
10 січня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
11 січня 2016 р.
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
14+