Савва. Серце воїна

Савва. Серце воїна (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Савва. Серце воїна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Савва. Сердце воина / Савва. Сердце воина

10-річний хлопчик Сава живе в селі, що загубилося серед лісової хащі. Жителів завжди охороняли добрі білі вовки. Але всі вони кудись зникли, і невдовзі на село напали гієни. Сава єдиний, кому вдалося втекти. Хлопчик вирушає на пошуки відважного воїна, який зможе врятувати його рідну домівку. У лісі хлопчик зустрічає останню білу вовчицю на кличку Анга. Вони вирішують іти по допомогу до Чарівника, який живе на горі. Дорогою Сава та Анга знайдуть багато нових друзів, які теж поспішають по допомогу до Чарівника. На дружну компанію чекає битва з цілою армією мавп, на чолі яких хитра Триголова королева Мама Жозі. Але ніщо не лякає Саву та його супутників, адже вони твердо знають, за що борються.

В основу мультфільму «Сава. Серце воїна» покладено казку, написану музичним продюсером Максимом Фадєєвим. Прототипом головного героя став син Фадєєва Сава. Крім участі у написанні сценарію, Макс Фадєєв також виступив в ролі режисера та композитора, склавши частину саундтреків.

imbd_logo Created with Sketch.
4.5/10
Рік
2015
Країна
Росія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, пригоди, фентезі
В головних ролях
Володимир Зеленський, Лілу, Олег Собчук
Режисер
Максим Фадєєв
Сценарій
Максим Фадєєв, Грегорі Пуарье, Александр Чистяков
Прокат
З 12 листопада 2015 по 25 листопада 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
19 листопада 2015 р.
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
0+