8 кращих побачень

8 кращих побачень (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «8 кращих побачень» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

8 лучших свиданий / 8 лучших свиданий

Справи Микити Соколова (Володимир Зеленський) у його ветеринарній клініці йдуть прекрасно. Від клієнтів відбою немає, тільки встигай лікувати. Але щоденні клопоти відходять на другий план, коли Микита дізнається, що невиліковно хворий. Жити йому залишилося зовсім недовго, якихось кілька місяців. Тож насамперед він вирішує подбати про кохану дружину Машу (Віра Брежнєва). Мало хто там схоче одружитися на молодій вдові – варто підшукати кандидатуру якнайкращу. Ілля (Володимир Єпіфанцев) підходить на роль нового чоловіка ідеально – МНСник, без шкідливих звичок, дітей обожнює. Ось і родина вже до нього прив’язалася. Справа за малим: потрібно лише дочекатися, коли ж збудеться прогноз лікарів.

Комедія «8 кращих побачень» – продовження історії про лікаря-ветеринара Микиту у виконанні Володимира Зеленського. Режисерське крісло довірили Марюсу Вайсбергу («8 нових побачень», серія фільмів «Кохання у великому місті»). У написанні сценарію традиційно брав участь Михайло Савін, який працював над попередніми двома частинами фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
4.3/10
Рік
2016
Країна
Росія
Субтитрований
українською мовою
Жанр
комедія, мелодрама
В головних ролях
Володимир Зеленський, Віра Брежнєва, Володимир Епіфанцев, Євген Кошовий, Сергій Казанін
Режисер
Марюс Вайсберг
Сценарій
Юрій Стукалін, Андрій Яковлєв, Михайло Савін
Прокат
З 03 березня 2016 по 20 квітня 2016
Прем'єрний період до
16 березня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
10 березня 2016 р.
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
12+