Надновий заповіт

Надновий заповіт (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Надновий заповіт» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Новейший завет / Le tout nouveau testament

Уявіть собі, що Бог зовсім не такий, як ви про нього думаєте. І живе він не десь на небі, а в звичайнісінькій квартирі в Брюсселі. Так, у нього є син Ісус. Але, крім дорослого сина, є ще й дочка, яка ніяк не завжди схвалює поведінку тата. Свій протест дівчинка виражає, розіславши людям повідомлення з інформацією про те, коли вони помруть. Смерті тепер майже ніхто не боїться, а в багатьох узагалі відпала потреба звертатися до Бога. Після сміливої витівки дочка тікає в світ людей, а батькові не лишається нічого іншого, як податися на пошуки втікачки.

Комедія «Надновий заповіт» – це дітище режисера Жако ван Дормеля, відомого за фільмом «Пан Ніхто». Над створенням картини працювали кінематографісти з Бельгії, Франції та Люксембургу. Прем'єрний показ комедії відбувся в рамках Каннського кінофестивалю навесні 2015 року. Бельгія подала картину Жако ван Дормеля на здобуття премії «Оскар» у 2016 році за кращий фільм іноземною мовою.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2015
Країна
Бельгія, Франція, Люксембург
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Бенуа Пульворд, Катрін Деньов, Франсуа Даміенс, Іоланда Моро, Пілі Груан, Лаура Верлінден
Режисер
Жако ван Дормель
Сценарій
Thomas Gunzig, Жако ван Дормель
Прокат
З 03 грудня 2015 по 16 грудня 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
3 грудня 2015 р.
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
16+