Автобiографiя брехуна

Автобiографiя брехуна (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Автобiографiя брехуна» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Автобиография лжеца / A Liar's Autobiography: The Untrue Story of Monty Python's Graham Chapman

"Автобіографія брехуна" - анімаційний комедійний фільм, розбитий на безліч скетчів. У основі сюжету - біографія Грема Чемпена часів створення легендарної команди коміків. Із шести членів колективу "Монті Пайтон", який у Великобританії на початку 70-х років набув шаленої популярності, у роботі над «Автобіографією» взяли участь четверо - Террі Джонс, Джон Кліз, Майкл Пейлін та Террі Гілліам. Грем Чампен помер 1989-го року, а Ерік Айдл не став брати участь у новому проекті. На піку слави "Монті Пайтон" задав напрямок розвитку гумору на телебаченні та породив безліч шоу, створених за придуманою пайтонами схемою. Із російських найбільш вдалими стали "Шість кадрів", "Даєш молодь!", "Джентельмен-шоу", "Городок", "Одна за всіх", "Наша Russia" та "Уральські пельмені".

Вплив гумору "Монті Пайтон" розповсюдився далеко за межі телебачення. Приміром, поняття спам ввели саме ці хлопці, створивши однойменний скетч, у якому саме слово вживалося 108 разів за 3 хвилини 30 секунд.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Великобританія
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
мультфільм, комедія
В головних ролях
Грем Чемпен, Філіп Балкок, Джон Кліз, Керол Клівленд, Кемерон Діаз, Террі Джонс, Майкл Пейлін, Террі Гілліам
Режисер
Білл Джонс, Джефф Сімпсон, Бенджамін Тімлетт
Сценарій
Грем Чемпен, Девід Шерлок
Прокат
З 06 червня 2013
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
18 років