Дрібничка на день народження (12+)

Дрібничка на день народження (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дрібничка на день народження» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кое-что на день рождения / A Little Something for your Birthday

У свої 45 років Сенна Бергес (Шерон Стоун), на думку її матері, не досягла нічого – ані пристойної роботи, ані родини. Навіть чоловіка нормального знайти не може. Насправді ж Сенна не така вже й невдаха – розробляє дизайн одягу, має багато друзів та любить галасливі вечірки. А от супутника життя, який прийшовся б їй до душі, і дійсно знайти важко. На носі черговий день народження. Зазвичай цього дня чекати можна тільки лиха. Та усе зміниться, коли вона зустріне Адама (Тоні Голдвін).

Комедія «Дрібничка на день народження» є дебютною роботою для С'юзан Волтер. Сценарій до стрічки вона написала ще у 2008 році, і тоді ж він потрапив до чорного списку найкращих нереалізованих сценаріїв. У 2009 ним зацікавився Майкл Енглер («Секс і місто», «Абатство Даунтон») – режисер багатьох американських серіалів. До роботи приступили у 2016 році. С'юзан Волтер стала для фільму і сценаристом, і режисером, і продюсером.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, комедія, романтика
В головних ролях
Фамке Янссен, Шерон Стоун, Тоні Голдвін, Еллен Берстін, Ліза Лапіра
Режисер
С'юзан Волтер
Сценарій
С'юзан Волтер
Прокат
З 25 січня 2018 орієнтовно, по 07 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 25 січня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
12+