Мільйон способів втратити голову

Мільйон способів втратити голову (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мільйон способів втратити голову» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Миллион способов потерять голову / A Million Ways to Die in the West

Головний герой комедії «Мільйон способів втратити голову» – нерішучий та скромний Альберт (Сет МакФарлейн). Він власник ферми з вирощування овець, але замість того, щоб будувати щасливу сімю з прекрасною дівчиною (Аманда Сейфрід), лишається без нареченої через те, що побоявся дуелі. Невдовзі у місті з’являється чарівна та загадкова жінка (Шарліз Терон). Вона вселяє у героя впевненість у собі, вчить поводитися зі зброєю та допомагає стати сміливішим. І тільки-но Альберт закохується у свою таємничу рятівницю, як у місті з’являється відомий на всю околицю бандит (Ліам Нісон) – чоловік його нової коханої.

Комедійний вестерн побачив світ завдяки зусиллям Сета МакФарлейна, який здобув неабияку популярність завдяки створенню мультсеріалу «Гріффіни». Він не просто режисер картини, він долучився до написання сценарію та виконав провідну роль. Зйомки картини проходили у пустелі поблизу Нью-Мексико та зайняли 4 місяці.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, вестерн
В головних ролях
Шарліз Терон, Аманда Сайфред, Ліам Нісон, Ніл Патрік Харріс, Сет МакФарлейн
Режисер
Сет МакФарлейн
Сценарій
Сет МакФарлейн, Алек Салкін, Уеллеслі Уайлд
Прокат
З 08 липня 2014 по 30 липня 2014
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
16 років