Наднебезпечний

Наднебезпечний (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Наднебезпечний» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Самый опасный человек / A Most Wanted Man

У центрі сюжету картини – міжнародний втікач Ісса Карпов (Григорій Добригін). Він наполовину чеченець наполовину росіянин, встиг побувати у в’язниці як на батьківщині, так і закордоном. А тепер він переховується у Гамбурзі. Його активно шукають агенти секретного підрозділу розвідки, вважаючи його причетним до організації багатьох терактів. Із симпатії до хлопця, Іссу переховує в себе дівчина-адвокат (Рейчел МакАдамс). А тим часом до його пошуків долучаються розвід служби декількох країн. Починається шпигунська гра, у якій кожен учасник в мить може перетворитися з лідера перегонів у наживку чи жертву.

Трилер «Наднебезпечний» знято за однойменним романом Джона ле Каре, який побачив світ 2008 року. Сюжет книги в свою чергу засновано на реальній історії громадянина Туреччини, який звільнившись із в’язниці оприлюднив свою історію. Основні зйомки фільму прохоли в Гамбурзі, при цьому бюджет міста виділив значні кошти для роботи над картиною.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2014
Країна
Великобританія, США, Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер
В головних ролях
Філіп Сеймур Хоффман, Рейчел МакАдамс, Уіллем Дефо, Робін Райт, Даніель Брюль, Ніна Хосс, Григорій Добригін
Режисер
Антон Корбейн
Сценарій
Ендрю Бовелл, Джон ле Карре
Прокат
З 11 вересня 2014 по 24 вересня 2014
Тривалість
121 хв.
Вікові обмеження
16 років