Прогулянка серед могил

Прогулянка серед могил (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прогулянка серед могил» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Прогулка среди могил / A Walk Among the Tombstones

Головний герой картини – Метью Скаддер (Ліам Ніссон) – колишній офіцер, що служив у поліції Нью-Йорку. Після нещасного випадку, що трапився з його вини під час стрілянини по злочинцям, Скаддер пішов з поліції та працює як приватний детектив. По допомогу до нього звертається торговець наркотиками (Ден Стівенс), дружину якого викрали. Попри те, що він заплатив викуп, жінку вбили та вдівець будь-яку ціну ладен заплатити, аби помститися. Погоджуючись розплутати жахливий злочин, Скаддер прирікає себе на неабиякий стрес та напругу, а також на регулярні прогулянки серед могильних плит.

В основу сюжету трилера «Прогулянка серед могил» лягла однойменна новела американця Лоуренса Блока, що вийшла в 1992 році. Колишній поліцейський Метью Скаддер став головним героєм у 28 новелах письменника, які виходять з 1976 року понині. Сам письменник стежив за процесом зйомок та по завершенні роботи запевнив шанувальників, що сюжет потрапив у надійні руки.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, кримінал, детектив
В головних ролях
Ліам Нісон, Стефані Андужар, Бойд Холбрук, Ден Стівенс, Астро, Себастьян Роше
Режисер
Скотт Френк
Сценарій
Скотт Френк, Лоуренс Блок
Прокат
З 16 жовтня 2014 по 05 листопада 2014
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
16 років