Прекрасна планета

Прекрасна планета (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прекрасна планета» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Прекрасная планета / A Beautiful Planet

Кожен із нас з дитинства знає, який вигляд має планета Земля. Але ні пізнання в галузі географії, ані карти з глобусами не дають можливості повною мірою усвідомити, де ж ми живемо. Який він, наш спільний дім? Куля, обвита павутиною хмар вдень та всипана мерехтливими крапочками міст уночі. Велична і разом із тим ніжна планета, заселена людьми. Унікальний фільм, знятий із космосу, допоможе поглянути на Землю новими очима.

Головною метою проекту було показати нашу планету так, як не показував її ніхто раніше. Фільм у технології ІМАХ «Прекрасна планета» повністю знято за межами Землі. Робота велася за підтримки НАСА, а операторами виступили астронавти Міжнародної космічної станції. За режисуру взялася Тоні Майєрс, відома за іншими документальними фільмами («Телескоп Хаббл»). Технологія ІМАХ, у якій знято картину, дозволить глядачеві повною мірою насолодитися видовищними пейзажами, рівних яким світ іще не бачив.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний
В головних ролях
Дженніфер Лоуренс
Режисер
Тоні Майерс
Прокат
З 25 серпня 2016, орієнтовно по 21 вересня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
25 серпня 2016 р.
Тривалість
48 хв.
Вікові обмеження
0+