Великий сплеск

Великий сплеск (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Великий сплеск» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Большой всплеск / A Bigger Splash

Популярна рок-співачка Маріанна Лейн (Тільда Суїнтон) разом зі своїм хлопцем Полом (Матіас Шонартс) вирішила сховатися від своєї слави на тихому італійському острові. Але умиротворений відпочинок перервав своєю появою Гаррі (Рейф Файнс). Давній друг пари, а крім того ще й колишній коханець Маріанни, він радикально змінив атмосферу. Не менш сміливо поводиться і доросла дочка Гаррі Пенелопа (Дакота Джонсон), яка приїхала разом зі своїм батьком.

Кримінальна драма «Великий сплеск» про невдалий відпочинок рок-співачки – спільна робота кінематографістів із Італії та Франції. Прем'єра фільму відбулася в рамках 72-го Венеціанського кінофестивалю. Картину відзначено двома нагородами, також вона була серед претендентів на головний приз – «Золотого лева». Режисер картини італієць Лука Гуаданьїно не вперше здобуває нагороди престижного кінофоруму. Головні ролі виконала багатонаціональна команда – актори із США, Великобританії та Бельгії.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2015
Країна
Італія, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, кримінал, детектив
В головних ролях
Дакота Джонсон, Рейф Файнс, Маттіас Шонартс, Тільда Суїнтон, Аврора Клеман, Лілі МакМенемі
Режисер
Лука Гуаданьіно
Сценарій
Дейв Кайганіч, Ален Пейдж
Прокат
З 31 березня 2016 по 13 квітня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
7 квітня 2016 р.
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
18+