Божевільні сусіди (12+)

Божевільні сусіди (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Божевільні сусіди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Безумные соседи / A bras ouverts

У запалі передвиборчих дебатів рафінований буржуа Жан-Етьєн Фужероль (Крістіан Клав’є) необережно кидає з екрану телевізора, що його улюблена Франція відкрита для будь-яких іммігрантів, вони всюди знайдуть собі притулок і їжу, навіть у його будинку. Не минає й доби, як у його воріт з'являється циганський табір на чолі з нахабою Бабіком (Ері Абіттан). Не пустити – втратити голоси виборців. Розміреному сімейному життю приходить кінець: неочікувані гості плавають у критому басейні, влаштовують концерти у дворі, обживають хазяйський туалет, п'ють колекційні вина і навіть намагаються залицятися до дружини Жан-Етьєна.

Комедія «Божевільні сусіди» - це третя спільна робота Ері Абіттана і Крістіана Клав'є після фільмів "Божевільне весілля" і "Прибульці 3: Узяття Бастилії". Ідея для фільму прийшла сценаристам, Гі Лорану і Марку Де Шоврону, під час перегляду різних теледебатів. Спочатку фільм називався «Sivoupleee» («Будь ласка»), проте цю назву порахували нетактовною по відношенню до циган і замінили. Всіх циган у фільмі грають справжні румунські цигани. Виняток склав лише Ері Абіттан, який проводив багато часу зі своїми колегами, щоб якомога краще і правдоподібно виконати роль Бабіка.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція, Бельгія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Крістіан Клав’є, Ельза Зільберштейн, Ері Абіттан
Режисер
Філіпп де Шоврон
Сценарій
Гі Лоран, Марк Де Шоврон
Прокат
З 17 серпня 2017, орієнтовно по 23 серпня 2017
Прем'єрний період
До 20 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 21 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
12+