Шлях додому (0+)

Шлях додому (2019) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шлях додому» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Путь домой / A Dog's Way Home

Собака на ім’я Белла – найщасливіший хатній улюбленець у світі. Разом зі своїм хазяїном Лукасом (Джон Хауер-Кінг) вони граються та їдять смаколики. Лише ненависні білки вічно псують настрій. Якось, погнавшись за білкою, Белла губиться. Випадкові люди забирають її собі і піклуються про неї. Проте думки знову зустрітись зі своїм хазяїном не полишаюсь собачу голову.

Сімейний пригодницький фільм «Шлях додому» знято за мотивами книги Брюса Камерона. Його твори були неодноразово відзначені престижними літературними нагородами, зокрема за гумор. Книга складається з двох частин і ця стрічка переповідає історію першої з них. Режисером фільму став Чарльз Мартін Сміт (серіали «Секретні матеріали», «Закон і порядок. Секретний корпус», фільми «Історія дельфіна» та «Король повітря»). Знімали стрічку наприкінці 2017 – на початку 2018 років. У оригінальній версії фільму головну героїню – собаку Беллу – озвучила Брайс Даллас Ховард.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2019
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
пригоди, сімейний
В головних ролях
Брайс Даллас Говард, Ешлі Джад, Едвард Джеймс Олмос, Олександра Шіпп, Вес Стьюді, Беррі Вотсон
Режисер
Чарльз Мартін Сміт
Сценарій
Брюс Кемерон, Кетрін Мішон
Прокат
З 10 січня 2019, орієнтовно по 27 лютого 2019
Знижки
З 10 січня 2019 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
0+