Не гальмуй

Не гальмуй (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Не гальмуй» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

À fond

Глава великої родини Тома (Хосе Гарсіа) давно мріяв про відпочинок. Все спланував і підготував, склав маршрут. І для майбутньої поїздки навіть новий автомобіль купив. Сучасна техніка часто підносить своїм власникам приємні сюрпризи. Але не в цьому випадку. Комп'ютеризований автомобіль зійшов з розуму. Його заклинило на швидкості 130 км/год, гальма відмовили і ні на які маніпуляції водія він не реагує. Тепер замість спокійної неспішної подорожі та милування краєвидами на героїв чекають перегони на виживання.

Комедія «Не гальмуй» про незвичайний сімейний відпочинок створена спільно кінематографістами з Франції та Македонії. Головна чоловіча роль дісталася Хосе Гарсіа («Повний привід», «Ілюзія обману»). Режисурою і написанням сценарію зайнявся Ніколас Бенаму («Superнянь», «Superнянь 2»). Це четверта його робота на великому екрані. Писати сценарій допомагали більш досвідчені Фредерік Жарден і Фабріс Роже-Лакан.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2016
Країна
Франція, Македонія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Хосе Гарсія, Андре Дюссолье, Каролін Віньо, Жозефін Калліз, Стілан Лекай, Шарлотта Габріс
Режисер
Ніколас Бенаму
Сценарій
Ніколас Бенаму, Фредерік Жарден, Фабріс Роже-Лакан
Прокат
З 05 січня 2017, орієнтовно по 11 січня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
05 січня 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
12+