Голограма для короля

Голограма для короля (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Голограма для короля» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Голограмма для короля / A Hologram for the King

Головний герой фільму – Алан Клей (Том Хенкс). Ще зовсім недавно він був успішним бізнесменом, але зараз утратив усе. Його справа перестала приносити прибуток. Щоб зводити кінці з кінцями, довелося попрощатися і з просторим будинком, і з дорогою машиною. Але дружина не змирилася з такими змінами й пішла. Тепер у Алана залишився один шанс, щоб утримати свій бізнес на плаву і повністю не збанкрутувати. Він надумав їхати в Саудівську Аравію і переконати короля в необхідності просування його технологічного винаходу.

Драма «Голограма для короля» побудована за однойменною книгою Дейва Еггерса, що вийшла 2012 року. Адаптував її до сценарію і посів режисерське крісло Том Тиквер – режисер із Німеччини, за плечима якого робота над 43 проектами та дві номінації на «Золотого лева» Венеціанського кінофестивалю. Головну роль довірили Тому Хенксу, який двічі отримував премію «Оскар» за найкраще виконання ролі.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2016
Країна
США, Великобританія, Франція, Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Том Хенкс, Бен Вішоу, Том Скерріт, Саріта Чоудрі, Сідсе Бабетт Кнудсен, Джихад Абду, Даффер Лабідін
Режисер
Том Тиквер
Сценарій
Том Тиквер, Дейв Еггерс
Прокат
З 26 травня 2016 по 08 червня 2016
Прокат в Ялті
З 12 травня по 25 травня 2016
Прем'єрний період у Львові Форум до
1 червня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
30 травня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16+