Тихе місце (16+)

Дивіться фільм Тихе місце (16+) (Тихое место) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Тихе місце (16+) 2018 року.
Тихое место / A Quiet Place

Родина з чоловіка, дружини та двох маленьких дітей усамітнено живе у старому будинку посеред лісу. Вони багато часу проводять на природі та ніколи не вмикають ні телевізора, ні радіо. На перший погляд це виглядає як ідилія та єднання з природою. Насправді ж, ці четверо живуть у постійному страху. Їх будинок населяють страшні потойбічні істоти. Вони сліпі, тож ніколи не побачать мешканців будинку. Але слух у них напрочуд гострий, тож цим чотирьом доводиться постійно жити у повній тиші. Безшумні кроки, прийом їжі, за яким неприпустимо гримнути посудом, спілкування виключно мовою жестів. Якби усі мешканці будинку були дорослими людьми, то протрималися у тиші вони б значно довше. А от з дітьми таке завдання точно провалиться.

Драматичний трилер «Тихе місце» знято за сценарієм Скотта Бека, Брайана Вудса та Джона Красінскі. Красінскі сам зайнявся режисурою та виконав роль голови сімейства. Дружину зіграла Емілі Блант.

Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма
В головних ролях
Емілі Блант, Джон Красінскі, Ноа Джуп, Міллі Сіммондс, Доріс МакКарті
Режисер
Джон Красінскі
Сценарій
Джон Красінскі, Скотт Бек, Брайан Вудс
Прокат
З 05 квітня 2018, орієнтовно по 25 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+