Все палає

Все палає (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Все палає» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Всё пылает /

Документальний фільм показує протистояння революції Гідності. За словами творців, їх картина не стільки розповідає про хід революції, скільки дає можливість глядачеві простежити за тим, як протистояння змінює свій характер з мирного протесту в кровопролитні зіткнення. Наштовхнувшись на жорстоку машину диктаторського режиму, протестувальники несподівано для себе самих стають більш жорстокими і рішучими. Перебуваючи в епіцентрі конфлікту, грань між добром і злом стирається, як тільки з обох боків з'являються перші загиблі.

Прем'єра фільму «Все палає» відбулася в рамках Лейпцігського міжнародного фестивалю документальних та анімаційних фільмів, де роботу українських документалістів оцінили по достоїнству. Українська команда Олександр Течинський, Олексій Солодунов і Дмитро Стойков представляє свої роботи на цьому кінофестивалі вдруге і вдруге повертається додому з призом.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
документальний
Режисер
Олександр Течинський, Олексій Солодунов, Дмитро Стойков
Прокат
З 26 березня 2015
Тривалість
81 хв.
Вікові обмеження
- років