Коханий з майбутнього

Коханий з майбутнього (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Коханий з майбутнього» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Бойфренд из будущего / About Time

"Коханий з майбутнього" - фантастична комедія про любов, яка не знає часових меж. Скромний та непримітний Тім (Донал Глісон) успадкував від батька здібність повертатися у минуле. Як і всі чоловіки його роду, він може повертатися в один з минулих днів, аби прожити його заново. Закохавшись у прекрасну Мері (Рейчел МакАдамс), герой знову і знову повертається у минуле, аби зробити кожну їхню зустріч ідеальною. Бездоганні вчинки Тіма подарували йому довгоочікуване щастя. Але в одну мить все було зруйноване через петлю у часі, що випадково утворилася під час переміщень. Тепер хлопцю треба докласти максимум зусиль, аби повернути життя у нормальне русло.

Фантастична драма про пригоди у часі "Коханий з майбутнього" - дітище британського режисера та сценариста Річарда Кертіса ("Щоденник Бріджит Джонс", "Містер Бін"), добре відомого сценаріями до кращих англійських комедій. У його почутті гумору, як і в неординарності підходу до постановки, сумніватися не доводиться. Радує досвідченістю і акторський склад. До того ж виконавиця головної ролі Рейчел МакАдамс не вперше грала дівчину, коханий якої вміє подорожувати у часі ("Дружина мандрівника у часі").

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, драма, комедія
В головних ролях
Донал Глісон, Рейчел МакАдамс, Білл Найі, Том Холландер, Марго Роббі, Ванесса Кірбі
Режисер
Річард Кертіс
Сценарій
Річард Кертіс
Прокат
З 12 вересня 2013
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
14 років