Випадкова любов

Випадкова любов (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Випадкова любов» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовная загвоздка / Accidental Love

Головна героїня фільму – Елліс (Джесіка Біл), чарівна офіціантка з провінційного містечка. Трагічна випадковість призводить до того, що Елліс отримує незвичайну травму – в її голові опинився цвях. На щастя, життю дівчини нічого не загрожує. Але при цьому вона кардинально змінилася. Тепер героїня схильна до різких перепадів настрою, а найяскравішою її особливістю стає дуже сильне і неконтрольоване сексуальне бажання. Не завадило б витягти сторонній предмет із голови і повернутися до звичного життя, але страхова медицина не передбачає такі випадки. У пошуках справедливості Елліс відправляється до Вашингтона.

Комедія Девіда О. Рассела («Боєць», «Мій хлопець – псих») «Випадкова любов» – це екранізація роману Крістін Гор, сатиричного твору про недосконалість системи охорони здоров'я. Робота над картиною почалася у 2008 році, проте через фінансові труднощі неодноразово припинялася.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Джессіка Біл, Джейк Джилленхол, Кетрін Кінер, Джеймс Марсден, Трейсі Морган, Джеймс Бролін
Режисер
Девід О. Расселл
Сценарій
Крістін Гор, Меттью Сілверштейн, Дейв Джесер
Прокат
З 30 квітня 2015
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років