Обітниця мовчання (12+)

Обітниця мовчання (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Обітниця мовчання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Обет молчания / Acts Of Vengeance

Головний герой фільму – адвокат на ім’я Френк Валера (Антоніо Бандерас). Від рук жорстокого вбивці гинуть його кохана дружина та донька. Біль від втрати не вщухає, а розслідування страшного злочину стоїть на місці. Тож глава сім’ї вирішує помститися за своїх рідних. Френк дає собі обітницю мовчати до того дня, коли справедливість переможе. Він мовчить, проте тепер він все чує і все бачить. Чоловік розвиває в собі вміння, які до того були йому непотрібні. Жодна дрібниця, що може привести його до розслідування злочину, не лишиться не поміченою. І обов’язково буде покараний злочинець, ким би він не був, яку б посаду він не обіймав та яку б владу не мав.

Бойовик «Обітниця мовчання» знято спільно Болгарією та США. Режисерське крісло посів Айзек Флорентайн, відомий поціновувачам жанру за стрічками «Незаперечний 2» та «Незаперечний 3». Головну роль довірили Антоніо Бандерасу, у доробку якого понад 250 картин.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Болгарія, США
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик
В головних ролях
Антоніо Бандерас, Христина Серафіні, Атанас Срєбрєв, Карл Урбан, Роберт Форстер
Режисер
Айзек Флорентайн
Сценарій
Метт Венне
Прокат
З 30 листопада 2017, орієнтовно по 06 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
87 хв.
Вікові обмеження
12+