Іспит для двох

Іспит для двох (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Іспит для двох» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Экзамен для двоих / Admission

Події комедії "Іспит для двох" розгортаються в університеті Прінстона. Порша Нельсон (Тіна Фей) - поважний член приймальної комісії і могла б невдовзі її очолити. Життя честолюбної дамочки перегортається з ніг на голову після зустрічі з колишнім однокласником Джоном (Пол Радд). Він наштовхує Поршу на думку, що один із абітурієнтів цього року Ієремія (Нат Фолфф) насправді її рідний син, відданий на всиновлення 17 років тому. Що ж тепер робити - влаштовувати сина до університету, не дивлячись на його сумнівні успіхи у навчанні, або ж лишитися вірній своїм принципам?

Фільм "Іспит для двох" зняв знаменитий майстер комедійного кіно Пол Вайц, на рахунку якого "Мій хлопчик", "Знайомство з факерами" та "Американський пиріг". Акторський склад режисер підібрав доволі ретельно - головна роль дісталась Тіні Рей, уся творчість якої пов'язана з гумором. Вона ось вже 7 років успішний сценарист та виконавець головної ролі гумористичного шоу на телебаченні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Тіна Фей, Пол Радд, Майкл Шин, Уоллес Шоун, Лілі Томлін, Нат Фолфф
Режисер
Пол Вайц
Сценарій
Карен Кронер, Жан Ханфф Корелітц
Прокат
З 27 червня 2013
Тривалість
117 хв.