Заборонена пристрасть

Заборонена пристрасть (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Заборонена пристрасть» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Запрещенная страсть / Adore

Австралія та Франція дарують нам чергову стрічку про кохання – почуття здавна поєднуване з силами добра і краси. Здається, цього разу режисер хоче по-справжньому нас випробувати, дізнатися що ми можемо вибачити закоханим. Перед нами форма почуття, на яку споконвіку накладалося табу. Лишилося зрозуміти, чи не перетнули голуб'ята межу дозволеного.

У центрі уваги дві найближчі подруги, подруги з самого дитинства. Це ще досить молоді і красиві жінки. Обидві мають синів – уже доволі дорослих, красивих і статних. З часом міцна дружба між родинами переростає у щось більше. Фактично, непрості стосунки з чоловіком роблять Роз беззахисною перед новим почуттям до зовсім юного сина подруги – Яна. У свою чергу її син Том чи то на знак протесту, чи то справді піддавшись виру почуттів, розпочинає стосунки з подругою матері – Ліл. Через деякий час пари розходяться, але Том і Ліл відновлюють стосунки. Водночас Ян одружується на однолітці. Страх, осуд, розгубленість і потяг переплітаються у стрічці неймовірним чином. Чиє почуття справжнє? Чи можна так любити? До чого це може призвести і намагалася зрозуміти Анн Фонтен у «Забороненій пристрасті».

Головні жіночі ролі виконали Робін Райт та Наомі Уотс. Основою для сценарію послужила повість «Бабусі» письменниці Доріс Лессінг, нобелівського лауреата 2007 року. Планувалося, що назва фільму буде «Дві матері». Всі зйомки проходили в Австралії – штат Новий Південний Уельс.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Австралія, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Наомі Уоттс, Робін Райт, Завьер Семюел, Бен Мендельсон, Софі Лоу, Джеймс Фрешвілль, Джессіка Тоуві, Гарі Світ, Елісон стенд, Дейн Іді
Режисер
Анн Фонтен
Сценарій
Крістофер Хемптон, Доріс Лессінг, Анн Фонтен
Прокат
З 18 вересня 2013
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
16 років