Служниця

Служниця (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Служниця» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Служанка / Ah-ga-ssi

Події розгортаються в 30-ті роки минулого століття на території Кореї, окупованої японцями. В багатому маєтку в усамітненні живе Хідеко (Кім Мін-хі), багата молода японка, яка з часом успадкує чималі статки. Місцевий аферист розробляє план, згідно якого він одружиться на Хідеко, а згодом присвоїть собі всі її гроші. Допомогти йому в цьому повинна Соке (Кім Тхе-рі). Дівчина влаштовується служницею до багачки. Але задумам шахрая не судилося збутися. Між господинею і служницею виникають почуття, які повністю змінюють їхні життя.

Мелодрама «Служниця» – це південнокорейська адаптація роману Сари Уотерс. Дії переносяться з вікторіанської Англії в колоніальну Корею 1930-х років. Для свого чергового фільму кореєць Пак Чхан-ук написав сценарій, а також зайнявся режисурою. На Канському кінофестивалі в 2016 році картина була відзначена призом Vulcain Prize, який присуджується за краще зображення і звук.

imbd_logo Created with Sketch.
8.1/10
Рік
2016
Країна
Південна Корея
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер
В головних ролях
Кім Мін-хі, Кім Тхе-рі, Ха Джон-у
Режисер
Пак Чхан-Ук
Сценарій
Пак Чхан-ук, Сара Уотерс
Прокат
З 08 вересня 2016, орієнтовно по 21 вересня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
8 вересня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
144 хв.
Вікові обмеження
18+