Альдабра. Подорож до таємничого острова

Альдабра. Подорож до таємничого острова (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Альдабра. Подорож до таємничого острова» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Aldabra: Once Upon an Island

Сімейний фільм розповідає про дивовижну природу острова Альбадра. Він омитий водами Індійського океану та населений безліччю екзотичних тварин. Глядачі фільму познайомляться з крабами, які добувають собі їжу, піднімаючись на пальми. Їх улюблені ласощі – соковиті кокоси. Води біля берегів населені безліччю різноманітних риб. У повітрі ширяють рідкісні птахи. Але найчисленніші мешканці острова – величезні черепахи.

Документальний фільм про тварин, що населяють острів Альбадра, знятий кінематографістами з Чехії. Музичний супровід до картини писав протягом чотирьох років композитор Роберт Йішай. Кожен герой фільму, чи то черепаха, чи молюск, має свій власний музичний ряд. Саундтрек записував оркестр з 90 чоловік. Зараз острів знаходиться під захистом ЮНЕСКО. За свою історію він неодноразово поринав під воду внаслідок танення льодовиків, а згодом знову піднімався над рівнем води і заселявся тваринами.

imbd_logo Created with Sketch.
8/10
Рік
2015
Країна
Чехія
Озвучений
українською мовою
Жанр
сімейний, пригоди, документальний
В головних ролях
Ольдржих Кайзер
Режисер
Стів Ліхтаг
Сценарій
Стів Ліхтаг, Майкл Хавас, Петр Келлер
Прокат
З 10 листопада 2016, орієнтовно по 16 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
10 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
73 хв.
Вікові обмеження
0+