СуперАлібі

СуперАлібі (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «СуперАлібі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

SuperАлиби / Alibi.com

Заповзятливий Грег (Філіп Лашо) знайшов свою золоту жилу. Він організував команду, яка може забезпечити будь-яке алібі. Клієнти їх агентства відпочивають з друзями та коханками, їздять в бари та клуби, і ні в чому собі не відмовляють. А Грег тим часом робить усе, щоб оточуючі думали, ніби нещасного затримали допізна на роботі, або відправили у виснажливе відрядження з нелюдськими умовами. Процвітаючий бізнес доводиться приховувати від Фло (Елоді Фонтан), нової дівчини Грега. Вона терпіти не може брехунів. Для хлопця ситуація ускладнюється ще й тим, що батько Фло є одним з його постійних клієнтів.

Комедія «СуперАлібі» – новий фільм француза Філіпа Лашо. Це третя його режисерська робота. Як і в попередніх своїх комедіях, він виступив автором сценарію і режисером, а також виконав головну роль. Не дивлячись на схожість назв, цей фільм не є продовженням історії «Супернянь», а розповідає про нових героїв.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2017
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Філіп Лашо, Елоді Фонтан, Жюльєн Арруті, Тарек Будалі, Дідьє Бурдон, Наталі Бай
Режисер
Філіпп Лашо
Сценарій
Жюльєн Арруті, П'єр Дудан, Філіпп Лашо
Прокат
З 09 березня 2017, орієнтовно по 22 березня 2017
Прем'єрний період до
15 березня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
16 березня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+