The Royal Ballet: Alice s Adventures in Wonderland (мовою оригіналу) (0+)

The Royal Ballet: Alice s Adventures in Wonderland (мовою оригіналу) (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «The Royal Ballet: Alice s Adventures in Wonderland (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Royal Ballet: Alice s Adventures in Wonderland

У сонячний день на чаюванні в саду Аліса бачить, як друг її батьків Льюїс Керролл перетворюється на білого кролика. Вона слідує за ним у кролячу нору, і все стає дивнішим та й дивнішим...

Балет Крістофера Уілдона «Пригоди Аліси в Країні Чудес» увірвався на сцену в 2011 році у вихорі фарб, сценічного чарівництва та складної, винахідливої хореографії. Музика Джобі Телбота поєднує сучасне звучання з ліричними мелодіями, які переносять до балетів XIX століття. Яскраві, екстравагантні декорації Боба Кроулі використовують всі мислимі засоби, від ляльок-маріонеток до відеопроекцій, щоб вдихнути життя в Країну Чудес.

Аліса зустрічає безліч дивовижних і миттєво впізнаваних персонажів — від навіженої Червової Дами, яка виконує сміховинну пародію на Рожеве адажіо зі «Сплячої красуні», до карткового кордебалету, загадкової Гусениці й Божевільного Капелюшника, який відбиває чечітку. Але балет не цурається й більш похмурих тем із казки Керролла: зловісна кухня, відокремлена від тіла голова Чеширського Кота і шалене чаювання представлені у всіх деталях. Цей чарівний спектакль демонструє найкращі сторони Королівського балету — хореографію світового класу плюс захопливе видовище для всієї родини.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Великобританія
Мова
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
балет
В головних ролях
Лорен Катбертсон, Федеріко Бонеллі
Режисер
Крістофер Уілдон
Сценарій
-
Прокат
07 грудня 2017
Прокат у Києві
07 грудня 2017 та 07 грудня 2017
Тривалість
190 хв.
Вікові обмеження
0+