Жива

Жива (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Жива» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Жива

Події розгортаються в 50-х роках минулого століття в Карпатах. Міністерство держбезпеки Радянського Союзу робить усе, щоб повністю підпорядкувати місцеве населення. Головні вороги непроханих гостей – воїни УПА, щирі й сміливі захисники рідної землі. У центрі протистояння опиняється дівчина Анна (Ольга Комановська). Їй сняться надзвичайно правдоподібні сни, а ще вона передбачає те, про що ніхто не здогадується.

Історична драма «Жива» про дівчину, яка змінила десятки доль, побудована на реальних подіях. Режисер та сценарист картини Тарас Химич почув цю історію від 91-річної Ганни Попович. Жінка брала активну участь у роботі над фільмом, допомагаючи актрисі якомога реалістичніше створити цей образ. Усі зйомки відбувалися в Горганах – тій частини Карпат, де й сталися події. Сцени допитів знімали в Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів, колишній в'язниці у Львові.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
історія, драма
В головних ролях
Ольга Комановська, Ростислав Держипільський, Юрій Хвостенко, Володимир Правосудов, Володимир Климчук
Режисер
Тарас Химич
Сценарій
Тарас Химич
Прокат
З 24 листопада 2016, орієнтовно по 14 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
24 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
16+