Свободу шиншилам! або Байк у спадок (12+)

Свободу шиншилам! або Байк у спадок (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Свободу шиншилам! або Байк у спадок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Три хэйста и хомяк / All for Three

Братів-гульвіс Тома та Ральфа завжди цікавили тільки дві речі – як би розважитися та де взяти на це гроші. Тож коли вони дізнаються, що покійний батько лишив їм чималий спадок, вони не можуть отямитися від радості. Та у заповіті є невідома їм особа – ще одна дитина їхнього татуся Кім. Відшукати нового родича вдалося аж в Італії. Виявляється, Кім – це зовсім не брат, а сестра. Вона повна протилежність своїх родичів – емансипована та дисциплінована бізнес-леді. Тепер аби поділити спадок хлопцям доведеться допомагати своїй новоспеченій сестрі у боротьбі з місцевою мафією.

Кримінальну комедію «Свободу шиншилам! або Байк у спадок» зняв датський режисер Расмус Хейде. Разом із Джейкобом Тінгльоффом він написав сценарій до свого фільму. Це третя повнометражна стрічка у кар’єрі Хейде. Зйомки фільму проходили у Хорватії. Бюджет комедії склав 25 млн. датських крон, що відповідає близько 4 млн. доларів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Данія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Злотко Буріч, Соня Ріхтер, Рікке Луїза Андерсон, Расмус Бьорг, Курт Равн, Мік Огендаль
Режисер
Расмус Хайді
Сценарій
Расмус Хайде, Джейкоб Тінглефф
Прокат
З 16 серпня 2018, орієнтовно по 22 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
12+