Надія не згасне

Надія не згасне (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Надія не згасне» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Не угаснет надежда / All Is Lost

Події пригодницької драми «Надія не згасне» розгортаються у водах Індійського океану. Головний герой (Роберт Редфорд) наодинці подорожує на своїй яхті. Низка непередбачуваних ситуацій все ближче підводить його до неминучої загибелі. Але чоловік не збирається здаватися, він докладає максимум зусиль аби вижити.

Автором сценарію та режисером картини «Надія не згасне» виступив молодий та перспективний Джей Сі Чендор. Після успіху своєї картини «Межа ризику» Чендор практично одразу взявся до роботи над наступним фільмом. Джерелом натхнення під час вибору теми стала повість Ернеста Хемінгуея «Старий та море». Неабияку роль зіграло й те, що сам Чендор виріс серед човнів та парусників і давно мріяв зняти трилер про людину у відкритому морі. Знімальний процес проходив біля берегів Тихого океану у мексиканському місті Росаріто, на тій самій студії, де за 15 років до того Джеймс Камерон знімав свій «Титанік». Єдина роль у фільмі дісталася 77-річному актору, режисеру та продюсеру Роберту Редфорду. Кінокритики говорять, що ця роль, можливо, найкраща в усій кар’єрі великого кінематографіста.

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
пригоди, драма
В головних ролях
Роберт Редфорд
Режисер
Джей Сі Чендор
Сценарій
Джей Сі Чендор
Прокат
З 16 січня 2014
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
14 років