Вуличні танці 3: Усі зірки

Вуличні танці 3: Усі зірки (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вуличні танці 3: Усі зірки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Уличные танцы 3: Все звезды / All Stars

Фільм "Вуличні танці 3: Усі зірки" - сиквел британських фільмів про танці та пристрасті, що киплять навколо всіх, хто їх любить та присвячує ним увесь свій час. Цього разу у центрі сюжету опинився енергійний Етан (Тео Стівенсон). Клубу, де він займається, загрожує закриття. Запобігти цьому можна лише перемігши у престижному чемпіонаті з вуличних танців. Однак не дивлячись на силу характеру та жагу перемоги, одному Етану не впоратися. Аби гарантувати собі першість на змаганнях, хлопець умовляє професійну танцівницю Джейден виступати разом.

Британський фільм "Вуличні танці 3: Усі зірки" зібрав під своїми знаменами молодих, але вже досвідчених акторів. Картина створена в кращих традиціях "Танців", а у попередніх частин франшизи є чому повчитися. 2010-го року "Вуличні танці" стали першим 3D-фільмом, знятим у Європі за новітніми та рідкими, на той час, технологіями. Цього разу творці фільму обіцяють, що завдяки передовим технологіям під час перегляду глядач відчує себе не просто стороннім глядачем, а учасником чемпіонату по вуличним танцям.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Тео Стівенсон, Акай Осей-Менсфілд, Ешлі Дженсен, Ешлі Уолтерс, Джон Барроумен
Режисер
Бен Грегор
Сценарій
Пол Герстенбергер
Прокат
З 06 червня 2013
Тривалість
106 хв.