2Pac: Легенда (16+)

2Pac: Легенда (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «2Pac: Легенда» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

All Eyez on Me

Тупак Шакур (Деметріус Шіпп мол.) досягав неймовірних висот у всьому, за що брався. Він створив музику, яка надихала і продовжує надихати кращих реперів світу. Своє вміння об'єднувати людей заради вищої мети він не витратив даремно.

Біографічна драма «2Pac: Легенда» розповідає про становлення суперзірки Тупака Шакура, про період його тюремного ув'язнення і співпраці з лейблом Death Row Records. Розмови про майбутній фільм з'явилися в 2011 році. Тоді передбачалося, що фільм буде розповідати історію Шакура від народження до смерті. Над сценарієм працювали Джеремі Хафт, Ед Гонзалез і Стівен Багатурян. Режисуру довірили Бенні Буму. Він відомий як постановник багатьох американських серіалів, а свою кар'єру починав знімаючи музичні кліпи. Зйомки проходили в Атланті, штат Джорджія і Лас-Вегасі, штат Невада. В оригіналі назва фільму звучить як All Eyez on Me. Ця назва четвертого альбому Тупака, яка перекладається як «всі дивляться на мене».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, біографія, музика
В головних ролях
Деметріус Шипп мол., Данай Джекесай Гуріра, Катеріна Грехем, Хілл Харпер, Енні Ілонзе, Лорен Кохен
Режисер
Бенні Бум
Сценарій
Джеремі Хафт, Ед Гонзалез, Стівен Багатурян
Прокат
З 03 серпня 2017, орієнтовно по 16 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 03 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
140 хв.
Вікові обмеження
16+