Слендер

Слендер (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Слендер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Слендер / Always Watching: A Marble Hornets Story

Готуючи до ефіру свій черговий сюжет, знімальна група приїжджає в покинутий будинок. Колись тут жила сім'я, яка зникла за загадкових обставин. Телевізійники, що звикли ретельно відшукувати подробиці з життя своїх героїв, знаходять у будинку старі, давно забуті відеозаписи. Звісно, вони їх дивляться. Той, кого вони побачили на записах, тепер не дасть їм спокою. Слендер не тільки з'являтиметься на кожному їхньому відеозаписі, він з'явиться й у життях учасників знімальної групи.

Фільм жахів «Слендер» – це перша поява на великому екрані персонажа, вигаданого учасниками форуму Something Awful в 2009 році. Тоді ж з'явився веб-серіал «Мармурові шершні», пізніше – комп'ютерні та мобільні ігри присвячені герою. Сценарій до фільму писали відразу троє – Йен Шорр, Джозеф ДеЛедж і Трой Вагнер. ДеЛедж і Вагнер почали свою кінокар'єру з створення веб-серіалу про тонку людину. На сьогоднішній день існує безліч короткометражок про цього персонажа, знятих не залежно одна від одної.

imbd_logo Created with Sketch.
4.8/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи
В головних ролях
Олександра Брекенрідж, Даг Джонс, Олександра Холден, Джейк Макдорман, Кріс Маркетт, Рік Отто, Грехем Кларк, Синтія Марелл, Блер Бомар, Майкл Бунін
Режисер
Джеймс Моран
Сценарій
Джозеф ДеЛедж, Йен Шорр, Трой Вагнер
Прокат
З 07 травня 2015 по 13 травня 2015
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16 років