Амазонія: Інструкція з виживання

Амазонія: Інструкція з виживання (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Амазонія: Інструкція з виживання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Амазония: Инструкция по выживанию / Amazonia

Що може бути більш захоплюючим, ніж подорож Амазонією? Тільки та сама подорож, але очима маленького моторного капуцина Саї – він і на дерево залізе, щоб оглянути все звисока, і спритно сховається від будь-якої небезпеки, і швидко втече, якщо це буде необхідно. Маленький домашній улюбленець випадково потрапив у долину річки Амазонки. Його перевозили у клітці, як і годиться для порядної ручної тваринки, проте трапилася авіакатастрофа і клітки з тваринами впали серед лісу. Маленька мавпочка вперше в житті опинилася у природніх для свого виду, але нових для себе, умовах довкілля.

Документальний пригодницький фільм «Амазонія: Інструкція з виживання» вражає своєю красою. Спільний проект кінематографістів Франції та Бразилії показує внутрішнє життя найбільшої низини на Землі. Одночасно мета створення фільму – привернути увагу суспільства до екологічних проблем регіону. Прем’єрний показ фільму закрив 70-й Венеціанський кінофестиваль.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2013
Країна
Франція, Бразилія
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
документальний, пригоди, сімейний
Режисер
Тьєррі Рагоберт
Сценарій
Джохенн Бернард, Луїс Болоньєзі, Луї-Поль Десанд
Прокат
З 06 листопада 2014 по 19 листопада 2014
Тривалість
82 хв.