Пограбування по-американськи

Пограбування по-американськи (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пограбування по-американськи» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ограбление по-американски / American Heist

Головні герої бойовика – брати Френкі (Едріан Броуді) і Джеймс (Хейден Крістенсен). Джеймс у минулому був замішаний у кримінальних справах свого старшого брата, але прийняв рішення ніколи більше не вплутуватися в подібні заходи. Однак, як би він не намагався, налагодити нормальне життя не просто – кримінальне минуле всюди його переслідує. Коли Френкі виходить на свободу після тривалого ув'язнення, він докладає максимум зусиль, аби залучити Джеймса до чергового пограбування.

Спільний російсько-американський проект режисера Саріка Андреасян «Пограбування по-американськи» заснований на сюжеті фільму 1959 «Велике пограбування банку Сент-Луї» Чарльза Гуггенхайма і Джона Стикса. Сарік Андреасян відомий глядачам як продюсер, режисер і сценарист багатьох російських комедій («Мами», «Вагітний», «Службовий роман: Наш час»). Дана картина стане першою, в якій Андреасян виступає тільки як режисер.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2014
Країна
США, Росія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер, кримінал, драма
В головних ролях
Хейден Крістенсен, Едріан Броуді, Джордана Боюстер, Ейкон, Торі Кіттлз, Луїс Да Сілва мол.
Режисер
Сарік Андреасян
Сценарій
Рауль Інгліс
Прокат
З 22 січня 2015 по 11 лютого 2015
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
16 років