Баррі Сіл: Король контрабанди (16+)

Баррі Сіл: Король контрабанди (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Баррі Сіл: Король контрабанди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сделано в Америке / American Made

Події розгортаються в 80-і роки в Америці. Баррі Сіл (Том Круз) став наймолодшим пілотом Боїнга-737 в Америці. Всім, хто був знайомий з Баррі, було очевидно – прості авіаперевезення далеко не його максимум, він мав величезний потенціал. Сам же Баррі недовго думав над тим, як знайти застосування своїм здібностям. Він на всю силу займався контрабандою наркотиків, коли до нього звернулися з ЦРУ. Баррі не проти був додати до свого багатогранного життя ще одну роботу.

Сюжет драматичного трилера «Баррі Сіл: Король контрабанди» заснований на реальних подіях. Прототип головного героя, справжній Баррі Сіл, вже в 16 років отримав сертифікат льотчика і працював у цивільній авіації. Про його життя написано три книги, а даний фільм стане третім, в якому з'явиться легендарний пілот-контрабандист. Режисурою зайнявся Даґ Лайман – номінант на Золоту пальмову гілку Канського кінофестивалю в 2010 році. Зйомки проходили в США і Колумбії.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
кримінал, трилер
В головних ролях
Том Круз, Донал Ґлісон, Сара Райт, Калеб Лендрі Джонс, Лола Кьорк, Джейма Мейс
Режисер
Даґ Лайман
Сценарій
Гері Спінеллі
Прокат
З 12 жовтня 2017, орієнтовно по 03 січня 2018
Прем'єрний період
До 25 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
16+