Американська пастораль

Американська пастораль (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Американська пастораль» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

American Pastoral

У центрі сюжету картини сім'я 40-річного Сеймура Левова (Юен МакГрегор). У шкільні роки він був успішним спортсменом і одружився на найкрасивішій дівчині, королеві краси Доун (Дженніфер Коннеллі). Подружжя придбало велику ферму і кожен, хто їх знає, сміливо назвав би їх зразковою родиною. Сеймур і Доун ростять чарівну дівчинку Мері (Дакота Фаннінг). Світ стрімко змінюється, тож дочка, подорослішавши, не поділяє політичні погляди батьків. Ті методи, які вона вибирає для прояву своєї позиції, не просто незрозумілі батькам, вони суперечать закону.

Кримінальна драма «Американська пастораль» – екранізація однойменного роману Філіпа Рота і режисерський дебют Юена МакГрегора. Головну роль МакГрегор в своєму фільмі виконав сам. Головна жіноча роль дісталася володарці премії «Оскар» Дженніфер Конеллі. Про можливу екранізації книги йшлося з 2000 року. Зйомки фільму велися в Піттсбурзі та його околицях починаючи з вересня 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, кримінал
В головних ролях
Юен МакГрегор, Дженніфер Коннеллі, Дакота Фаннінг, Пітер Рігерт, Руперт Еванс, Узо Адуба
Режисер
Юен МакГрегор
Сценарій
Джон Романо, Філіп Рот
Прокат
З 08 грудня 2016, орієнтовно по 28 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
15 грудня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
109 хв.
Вікові обмеження
16+