Ультраамериканці

Ультраамериканці (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ультраамериканці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ультраамериканцы / American Ultra

Майку (Джессі Айзенберг) багато не треба. Його цілком влаштовує робота на автозаправці. Особливо у нічні зміни, коли можна в своє задоволення покурити марихуану. Майк щасливий зі своєю дівчиною Фібі (Крістен Стюарт) і навіть задумується над тим, щоб освідчитися їй. Майк і далі курив би собі і нікого не чіпав, але одного разу вночі на заправці з'явилася дивна жінка. Кількох фраз вистачило, щоб вона розбудила у хлопцеві натренованого спецагнета. Наказ вбити двох відвідувачів ускладнень не викликав. А от щоб вижити самому Майку доведеться постаратися.

Комедійний бойовик «Ультраамериканці» – другий фільм режисера Німа Нурізаде. Його дебютна картина «Проект Х: Дорвалися» запам'яталася завдяки неординарному підходу до зйомки комедій. Як і в першому фільмі, більшість сцен зняті в нічний час. Для виконання головних ролей запросили номінанта на премію «Оскар» Джессі Айзенберга («Ілюзія обману», «Соціальна мережа») і зірку «Сутінків» Крістен Стюарт.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, комедія
В головних ролях
Джессі Айзенберг, Крістен Стюарт, Тофер Грейс, Монік Гендертон, Уолтон Гоггінс, Коні Бріттон
Режисер
Німа Нурізаде
Сценарій
Макс Лендіс
Прокат у Львові
З 27 серпня 2015 по 23 вересня 2015
Знижки в будні та вихідні з:
31 серпня 2015 р.
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16 років