Американська мрія. У пошуках правди

Американська мрія. У пошуках правди (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Американська мрія. У пошуках правди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Американская мечта. В поисках правды / Американська мрія. У пошуках правди

«Американська мрія. У пошуках правди» - мотивувально-документальна стрічка про життя успішних українців у Сполучених Штатах Америки. У фільмі глядачі побачать правду про креативних і талановитих, амбітних та надзвичайно працьовитих, успішних та впевнених у собі українців, які виходячи із власного досвіду і власних спостережень виведуть для української держави супервисновок.

Варто зазначити, що «Американська Мрія. У пошуках правди» - друга документальна картина творчої команди проекту, свого роду сиквел. На цей раз творці фільму на прикладі 8 героїв планують показати різні шляхи самореалізації людини в різних умовах та різних галузях життєдіяльності. А також довести, що всі вони підкорюються одному фундаментальному принципові громадянського суспільства.

Зйомки картини проходили протягом двох місяців у чотирьох американських містах – Чикаго, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско. У фільмі знялися співачка Міка Ньютон, голлівудська акторка Тетяна Родина, чемпіон MLS Дмитро Коваленко, відомий лікар Юрій Мельник, програміст із Twitter Арсен Костенко, винахідник Вадим Чаленко, професор колумбійського університету Юрій Шевчук, спортивний юрист Олена Жирнова.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний
В головних ролях
Міка Ньютон, Дмитро Коваленко, Тетяна Родина, Арсен Костенко, Вадим Чаленко, Юрій Мельник, Олена Жирнова, Юрій Шевчук
Режисер
Володимир Мула
Сценарій
Микола Васильков
Прокат
З 05 травня 2017 по 10 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 травня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+