По(Друг)а (16+)

По(Друг)а (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «По(Друг)а» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Моя бывшая подружка / Ami-Ami

Ця історія розпочалася після того, як Вінсент (Вілльям Лебхіл) розстався зі своєю дівчиною. Це далося йому не легко, тож він пообіцяв собі ніколи більше не зв’язуватися з дівчатами. Аби дотриматися обіцянки на пару із давнім перевіреним роками другом вирішив орендувати житло. У новому помешканні нові порядки. Ніяких довготривалих стосунків, ніяких закоханостей – лише партнери на одну ніч. Друг на ім’я Нефелі (Марго Бансійон) також приймає умови. Решту друзів, родичів та знайомих у новому житті Вінсента дивує лише те, що його кращий друг Нефелі жіночої статі.

Французька комедія «По(Друг)а» знята режисером Віктором Сейнт Макарі, для якого це перша робота на великому екрані. Над сценарієм працювали троє – досвідчений Тома Кайє, на рахунку якого чотири нагороди Канського кінофестивалю, початківець Бенжамін Шарбі та Одрі Диван, для якого це п’ятий сценарій повнометражного фільму. Голову роль довірили Вілльяму Лебхілу («Шукайте жінку»).

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, мелодрама, романтика
В головних ролях
Вільям Лебхіл, Марго Бансійон, Джонатан Коен, Камілль Раза, Беатріс де Стаель
Режисер
Віктор Сен Макарі
Сценарій
Тома Кайє, Бенжамін Шарбі
Прокат
З 17 травня 2018, орієнтовно по 23 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 17 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
16+