Кохання, sex і турбулентність

Кохання, sex і турбулентність (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кохання, sex і турбулентність» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь, sex и турбулентность / Amour et turbulences

Головні герої мелодрами "Кохання, sex і турбулентність" - колишні коханці. Успішний адвокат Антуан (Ніколя Бедо) заслужено користується репутацією чарівного гульвіси, який 24 години на добу прагне оточити себе жіночим товариством. Його колишня подруга Жюлі (Людівін Саньє), яка живе з деспотичною мамою, довго не могла налагодити особисте життя - чи то чоловіки траплялися не ті, чи то від мами лунали хибні поради. І коли в її житті нарешті наступає визначеність, вона опиняється з Антуаном на сусідньому кріслі в літаку, що здійснює трансатлантичний переліт. Час, проведений у повітрі, пара витратить на спогади та спроби зрозуміти - що ж призвело до їхнього розставання?

"Кохання, sex і турбулентність", за словами режисера картини Александра Кастаньєтті, класична романтична комедія, зняти яку він давно мріяв. Сценарій картини початково був американським, але його переписали та адаптували для виробництва у Франції. Ключовий акцент комедії - спроба передати вишукану атмосферу відносин між витонченими французькими коханцями.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
романтична комедія
В головних ролях
Людівін Саньє, Ніколя Бедо, Джонатан Коен, Клементін Селарье, Мішель Вюйермоз
Режисер
Александр Кастаньєтті
Сценарій
Ксавьє Немо, Ніріна Раланто, Жюльєн Сімоне
Прокат
З 11 квітня 2013
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16 років