Телепартач: І знову здрастє!

Телепартач: І знову здрастє! (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Телепартач: І знову здрастє!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Телеведущий: И снова здравствуйте! / Anchorman 2: The Legend Continues

Головний герой комедії «Телепартач: І знову здрастуйте» – Рон Бургунді (Уілл Фаррелл). Після подій першого фільму пройшло декілька років. Рон та Вероніка Корнінгстон (Крістіна Епплгейт), що ворогували колись, нині – щасливе подружжя. Вони разом працюють ведучими програми новин. Одного разу звільняється місце ведучого нічного випуску, і це місце віддають Вероніці. Вразливий у питаннях, що стосуються кар’єри, Бургунді впадає в депресію. Він лишає дружину та сина і повертається у Сан-Дієго. Тут телевізійника наздоганяє новина про те, що відкривається новий цілодобовий канал новин. І, звісно, сама престижна посада у новій організації має дістатися саме Рону.

Сіквел успішної комедії 2004 року про горе-ведучого новин, з вуст якого з легкістю злітають фрази, здатні ввести в шок більшість глядачів. Виконавець головної ролі Уілл Фаррел, який усю свою кар’єру присвятив комедійному жанру, виступив співавтором сценарію. Більше того, він значиться і серед продюсерів картини.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Уілл Феррелл, Стів Карел, Пол Радд, Девід Корнер, Крістіна Епплгейт, Ділан Бейкер
Режисер
Адам МакКей
Сценарій
Уілл Феррелл, Адам МакКей
Прокат
З 19 червня 2014
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
14 років