Кораблики. Підняти якорі! (0+)

Кораблики. Підняти якорі! (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кораблики. Підняти якорі!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Поднять якоря! / Anchors Up!

Події розгортаються у світі, де кораблі – це живі істоти. Вони не лише виконують свою роботу, а й товаришують між собою. Маленький кораблик Еліас мріє стати рятівником, але до амбіцій малюка ніхто не відноситься серйозно. Одної непогожої ночі Еліас почув сигнал SOS і попри страх, сумніви та відсутність досвіду вирушив на допомогу. Він зумів врятувати від катастрофи величезний корабель Вінні. Відтоді ніхто не насміхається над Еліасом. А попереду на нього чекає ще одне випробування на сміливість та силу волі.

Мультфільм «Кораблики. Підняти якорі!» – це історія про улюбленого героя норвезьких дітей, невеликого рятівного кораблика Еліаса. Героя вигадали Альф Кнутсен і Сігурд Слаттеберкк. Вперше Еліас з’явився на сторінках книги, що вийшла в 1999 році. На сьогоднішній день про кораблик написано 10 книжок, знято мультсеріал із 39 епізодів, знято три повнометражні мультфільми. Норвезьке товариство рятування на морі обрало героя своїм талісманом.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Норвегія
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, сімейний, пригоди
В головних ролях
Марі Блохус, Андрес Ейде, Маркус Гуннарсен, Мартінас Гуннарсен
Режисер
Сімен Альсвік, Віл Есхерст
Сценарій
Сімен Альсвік, Карстен Фуллу
Прокат
З 01 березня 2018, орієнтовно по 14 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
74 хв.
Вікові обмеження
0+