Кораблики. Підняти якорі! (0+)

Кораблики. Підняти якорі! (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кораблики. Підняти якорі!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Поднять якоря! / Anchors Up!

Події розгортаються у світі, де кораблі – це живі істоти. Вони не лише виконують свою роботу, а й товаришують між собою. Маленький кораблик Еліас мріє стати рятівником, але до амбіцій малюка ніхто не відноситься серйозно. Одної непогожої ночі Еліас почув сигнал SOS і попри страх, сумніви та відсутність досвіду вирушив на допомогу. Він зумів врятувати від катастрофи величезний корабель Вінні. Відтоді ніхто не насміхається над Еліасом. А попереду на нього чекає ще одне випробування на сміливість та силу волі.

Мультфільм «Кораблики. Підняти якорі!» – це історія про улюбленого героя норвезьких дітей, невеликого рятівного кораблика Еліаса. Героя вигадали Альф Кнутсен і Сігурд Слаттеберкк. Вперше Еліас з’явився на сторінках книги, що вийшла в 1999 році. На сьогоднішній день про кораблик написано 10 книжок, знято мультсеріал із 39 епізодів, знято три повнометражні мультфільми. Норвезьке товариство рятування на морі обрало героя своїм талісманом.

Рік
2017
Країна
Норвегія
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, сімейний, пригоди
В головних ролях
Марі Блохус, Андрес Ейде, Маркус Гуннарсен, Мартінас Гуннарсен
Режисер
Сімен Альсвік, Віл Есхерст
Сценарій
Сімен Альсвік, Карстен Фуллу
Прокат
З 01 березня 2018, орієнтовно по 14 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
74 хв.
Вікові обмеження
0+