А ось і вона

А ось і вона (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «А ось і вона» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

А вот и она / And So It Goes

Головний герой комедійної мелодрами – холоднокровний та егоїстичний агент з продажу нерухомості (Майкл Дуглас). Він знає відповіді на будь-які питання, його нічим не здивувати та не розчулити. С таким його норовом вже змирилися усі, хто його оточує. Але все змінюється миттєво, коли його син залишає на піклування рішучому дідусеві свою юну доньку, про існування якої той навіть не здогадувався. На допомогу невмілому дідусю приходить чарівна сусідка (Дайан Кітон). Спільні спроби знайти підхід до невгамовної дитини зблизять героїв та відкриють невідомий їм до цього світ.

Режисер картини «А ось і вона» Роб Райнер («Поки не зіграв у ящик», «Залишись зі мною»), номінант на премію «Оскар», усю свою кар’єру присвятив створенню мелодрам та комедій. У майстерності акторів також не доводиться сумніватися. Професіоналізм Майкла Дугласа та Дайан Кітон вже відмічено преміями «Оскар». Робота над фільмом розпочалася рік тому. Зйомки відбувалися у Коннектикуті, Каліфорнії, а також у Манчестері у Англії.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, комедія
В головних ролях
Майкл Дуглас, Дайан Кітон, Йайа ДаКоста, Френкі Валлі, Стерлінг Джерінс, Палома Гусман
Режисер
Роб Райнер
Сценарій
Марк Ендрус
Прокат
З 24 липня 2014 по 06 серпня 2014
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
14 років