Анжеліка – маркіза янголів

Анжеліка – маркіза янголів (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Анжеліка – маркіза янголів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Анжелика – маркиза ангелов / Angélique, marquise des anges

Події картини «Анжеліка – маркіза янголів» розгортаються у Франції ХVII століття. Сімнадцятирічна Анжеліка (Нора Арнезедер) змушена вийти заміж заради фінансового благополуччя своєї родини. Її чоловіком стає багатий граф Жоффрей де Пейрак (Жерар Ланвен). Невдовзі подружжя щиро закохалося, проте занадто впливові люди поставили собі за мету зруйнувати їхнє щастя.

Дана екранізація роману «Анжеліка – маркіза янголів» повторна. Картина 1964 року, що завоювала неймовірну любов глядачів, піднесла неприємний сюрприз авторам серії романів – сімейній парі Анн та Сержу Голонам. Усі романи про героїню було суворо відредаговано, а після виходу Анжеліки на екрани вони втратили права на свої твори. Повернути їх вдалося лише після довготривалого судового процесу. Одразу по його завершенні автори почали перемовини про повторний вихід своєї драми на великому екрані. Цього разу історія дійде до глядача саму у тому вигляді, якою була задумана авторами. У порівнянні з відомою версію картина буде більш драматичною та реалістичною, сповненою політичними іграми. Зйомки проходили восени 2012 року у кращих павільйонах Європи, а також на фоні замків та пейзажів Версаля.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, пригоди, історія
В головних ролях
Нора Арнезедер, Жерар Ланвен, Томер Сісле, Сімон Абкарян, Давід Кросс
Режисер
Аріель Зейтун
Сценарій
Філіпп Бласбан, Анн Голон, Серж Голон
Прокат
З 09 січня 2014
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
16 років