Аннабель

Аннабель (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Аннабель» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Проклятие Аннабель / Annabelle

Головні герої фільму – подружжя Міа (Аннабель Уолліс) та Джон (Уорд Хортон). Вони з нетерпінням чекають на появу первістка. Джон робить дружині ідеальний подарунок – рідкісну старовинну ляльку у весільному вбранні, про яку Міа давно мріяла. Радість від такого придбання швидко змінюється на жах, коли у їхній будинок вночі вдираються члени сатанинського культу. Але кров та терор – це не все, що вони лишають по собі. А лялька на ім’я Аннабель, яка являється провідником злих духів у світ живих, і далі залишається у родинному будинку.

Фільм жахів «Аннабель» – це спінофф картини «Закляття». Обидва фільми засновано на реальних подіях, історіях, які розслідували Ед та Лоррейн Уоррен, американські дослідники паранормальних явищ. Уоррени твердили, що за кар’єру вони дослідили понад 10 тисяч випадків втручання потойбічних сил у життя людей. Продюсувати картину взявся Джеймс Вон («Пила», «Астрал»).

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи
В головних ролях
Аннабель Уолліс, Елфрі Вудард, Ерік Ладин, Тоні Амендола, Мішель Романо, Уорд Хортон
Режисер
Джон Р. Леонетти
Сценарій
Гарі Доберман
Прокат
З 09 жовтня 2014 по 29 жовтня 2014
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
18 років