Анабель: Створення (16+)

Анабель: Створення (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Анабель: Створення» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Проклятие Аннабель: Зарождение зла / Annabelle: Creation

У 1967 році у тоді ще молодого подружжя за досить загадкових і страшних обставин помирає дитина. Виною всьому – подарована до народження первістка лялька. Події розгортаються через 20 років після того, що сталося в попередній частині. Джон Гордон і його дружина Мія досі не оговталися від трагічної загибелі їх новонародженої донечки. Якось вони впускають до свого будинку черницю та кілька дівчаток з притулку. Старовинній ляльці, в яку вселилася нечисть, знову є з ким погратися.

Фільм жахів «Анабель: Створення» є продовженням однойменної картини, що вийшла в 2014 році і четвертим за рахунком фільмом жахів, об'єднаним однією темою. Режисерське крісло цього разу зайняв Девід Ф. Сандберг зі Швеції («Не гаси світло»), який всю свою кар'єру займається трилерами і жахами. Гарі Доберман залишився вірним проекту і знову написав сценарій. Про роботу над продовженням заговорили в жовтні 2015 року. Безпосередньо до зйомок приступили влітку 2016 в Каліфорнії.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Лулу Вілсон, Міранда Отто, Алісія Вела-Бейлі, Стефані Сігман, Таліта Бейтман, Ентоні Лапалья
Режисер
Девід Ф. Сандберг
Сценарій
Гарі Доберман
Прокат
З 10 серпня 2017, орієнтовно по 06 вересня 2017
Прокат у технології 4DX орієнтовно
До 06 вересня 2017
Прем'єрний період
До 23 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день в технології Cinetech+
З 17 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
109 хв.
Вікові обмеження
16+